מטופלים מספרים

מירי ר, מבאר שבע

לפני כשלושה חודשים הגעתי למרכז לאיזון בלוטת התריס בת"א. בזכות טיפולו המסור והתומך של ערן, הצלחנו לאזן את יתר פעילות בלוטת התריס שלי והתופעות מהן סבלתי. תוך פרק זמן קצר, בדיקות הדם הפכו להיות תקינות והתופעות מהן סבלתי נעלמו. מומלץ מאוד!!

סיניה פ, בת 59 מפתח תקווה

הי, אני סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס מזה מספר שנים, עקב כך פניתי לטיפול אצל ערן אינדיג מהמרכז לאיזון בלוטת התריס. הטיפול שלו היה עדין, מתחשב, זמין ותומך ועל כך רציתי להודות לו. הטיפול ההומאופתי עזר לי בהרגשה הכללית, הקל את הכאבים בגוף, שיפר לי את איכות השינה, ועזר לי עם כאבי הראש גם מבחינת תדירות ההתקפים וגם מבחינת חומרת הכאבים, כמו גם בבעיות נוספות. בברכה, סיניה פ.

יעל, בת 51 מגבעתיים:

״לא רק שנפטרתי מהאלטרוקסין ומתופעות הלוואי שלה, הטיפול איזן אותי פיזית ונפשית. טיפל בעייפות המטורפת, בעודף המשקל שנדבק אלי והחזיר לי את התחושה של יעל של פעם, הצעירה שמאמינה בעצמה ויכולה לעשות הכל. לא שואלת איך, אבל מאז שהתחלתי את הטיפול לפני חצי שנה, יש לי יותר סבלנות ושמחת חיים ואני באמת בן-אדם שונה״.

אסתר צ, בת 58 מחולון

אחרי הלידה השלישית שלי בגיל 37 הרגשתי ממש לא טוב. סמפטומים של השמנה ונפיחות , יובש בעור, בכי ללא סיבה, רצון לישון כל היום וחוסר חשק מיני, הלכתי כמובן לרופא והוא אמר לי שאני צריכה פסיכולוג שזה מאד תיסכל אותי כי ידעתי שמשהו לא תקין בבריאות. לאחר כשנה עשיתי בדיקות דם שזה התגלתה תת פעילות של בלוטת התריס ונאמר לי שאני צריכה לקחת אלטרוקסין לכל החיים . סירבתי לקחת במשך 4 שנים ולבסוף נכנעתי ולקחתי את אלטרוקסין למשך 14 שנה. הכדורים לא עזרו הרבה , אבל לא היה לי אומץ להפסיק. לפני כשנה וחצי החלטתי שאני מפסיקה את הכדורים וקבעתי תור אצל ערן אינדיג לטיפול הומופאטי, רמת ה-TSH הייתה כמעט 12 כשנורמה זה בסביבות 4 . התחלתי טיפות הומופאטיות שערן נתן לי ולאחר 3 חודשים זה ירד ל-9 ובבדיקות דם האחרונות שעשיתי זה ירד ל5 רק עם הטיפות ללא אלטרוקסין. אני רוצה לציין שאחרי שהפסקתי אלטרוקסין ירדתי 10 קג והרגשתי מלאת חיים ואנרגיה מה שלא היה לי 14 שנה ..אני ממליצה בחום .. נכון צריך אומץ רב להפסיק .. אבל מתחילים לחיות ברוך השם . אני מודה לשם שפגשתי את ערן.

גילה, בת 45 מרעננה:

״הגעתי לטיפול כאשר רמת ה- TSH הייתה 85. הרגשתי כבדה, חלשה, ופשוט לא הייתי עצמי. לא משנה כמה הקפדתי לאכול בריא ולהתעמל, המשכתי להשמין והייתי מתוסכלת מההרגשה ה״זקנה״ שקפצה עלי. הרופאה שלי רשמה לי אלטרוקסין והסבירה לי שכנראה אצטרך לקחת את התרופה מעכשיו ועד בכלל. האלטרוקסין גרם לי לדפיקות לב מואצות, לחוסר שקט ולבעיות בשינה. הייתי עייפה וכבויה, נטולת אנרגיות ומדוכדכת. אחת למספר חודשים, הרופאה העלתה לי את המינון אך כל הזמן הזה המשכתי לסבול מסימפטומים… חיפשתי פתרונות נוספים והגעתי לטיפול במרכז לאיזון בלוטת התריס, שהסתבר כגלגל הצלה אמיתי. כעבור חודש מתחילת הטיפול, הרגשתי הרבה יותר טוב, האנרגיה ושמחת החיים התחילו לחזור אליי ומצאתי כוחות לבצע שינויים נוספים בחיי שקודם לא היה לי הכוח לעשות אותם. גם ירדתי 7 קילו וסימפטומים פיזיים התחילו להיעלם. השינוי שהרגשתי ברמה הנפשית ניכר גם בבדיקות הדם: ה- TSH ירד ל- 12 וכעבור עוד כחודשים הגיע לערכים תקינים לגמרי ונשאר שם. במקביל, התחלתי להוריד במינון של האלטרוקסין(כמובן בהתייעצות עם רופאת המשפחה). האיזון, כך מסתבר, לא היה מוגבל רק לבלוטה ואני מרגישה שיצאתי אחרי ארבעה חודשי טיפול חזקה יותר, פיזית ונפשית. היום אני נמצאת במקום אחר לגמרי״.

עירית, בת 40 מראשון לציון:

״לפני כשנה הייתי ממש שבר כלי- פיזית ונפשית. הייתי חסרת שקט, עצבנית, חלשה. סבלתי משלשולים ומנשירת שיער. הרגשתי שהגוף שלי משתגע ושאני יוצאת מדעתי יחד איתו. הבדיקות הראו שאני סובלת מיתר פעילות של בלוטת התריס. לקחתי תרופות במשך תקופה וכשהן הפסיקו להשפיע, הרופאים המליצו לטפל ביוד רדיואקטיבי. החלטתי לברר על טיפולים אחרים והגעתי למרכז לאיזון בלוטת התריס. חשבתי שאין לי ממילא מה להפסיד. תוך פחות מחצי שנה, הבדיקות שלי הראו שהבלוטה התאזנה חלוטין. במהלך התקופה הזו, השלשולים פסקו, חזרתי למשקל תקין והרגשתי שאני מתחזקת פיזית באופן משמעותי. נרגעתי, העצבנות המטורפת פשוט חלפה והרעידות הפסיקו. השליטה על הגוף שלי חזרה אלי ונפשית מצאתי את עצמי במקום הרבה יותר טוב. אני מברכת על ההחלטה להיות מטופלת כאן בכל רגע״.

לתאום פגישת ייעוץ