אודות המרכז

אודות המרכז לאיזון בלוטת התריס

שלום וברוכים הבאים למרכז לאיזון בלוטת התריס. אם אתם מחפשים פתרון טבעי שיחזיר את בלוטת התריס לאיזון במהירות, בעדינות בטבעיות וללא תלות בתרופות כימיות, הגעתם למקום הנכון!

המרכז לאיזון בלוטת התריס הוקם בשנת 2012 במטרה לספק מענה אבחוני וטיפולי למי שמתמודדים עם חוסר איזון של בלוטת התריס. המרכז שם לעצמו מטרה להציע את הפתרון הטוב ביותר, באופן טבעי ובטוח ומאז הקמתו הפך המרכז ליעד עבור מאות מטופלים שמחפשים פתרון טבעי לבעיות של בלוטת התריס. הטיפול ההומאופתי שאנו מציעים, יכול להחזיר את בלוטת התריס לתפקוד אופטימלי ונמצא יעיל לבעיות שונות של בלוטת התריס כגון: תת פעילות, יתר פעילות, השימוטו ועוד.

אנו פועלים מתוך תפיסה הומאופתית רפואית הדוגלת בהסתכלות הוליסטית כוללת, דהיינו, אנו לוקחים בחשבון סימפטומים פיזיים ונפשיים כאחד מתוך הבנה שהגוף והנפש קשורים אחד לשני, לא ניתן לפתור בעיה פיזית תוך התעלמות מהנפש כשם שלא ניתן לפתור בעיה נפשית תוך התעלמות מהגוף.

צוות המטפלים שלנו מתשאל באופן יסודי ומקיף על מנת ליצור תמונה כוללת של המצב הפיזי, הרגשי והנפשי של המטופל, מה שמאפשר לנו לבנות תוכנית טיפול אישית לכל מטופל. אין אצלנו תרופת מדף כשם שאין מטופל מדף.

חזון המרכז

החזון שלנו במרכז לאיזון בלוטת התריס הוא להפוך את הפתרון ההומאופתי לאלטרנטיבה זמינה לכל הסובלים מבעיות של בלוטת התריס בעיקר במקרים שבהם שיטות אחרות אינן מצליחות לפתור את הבעיה מהשורש. אנו מאמינים כי בעזרת פרקטיקה המבוססת על מחקרים וניסיון מעשי ניתן להעניק לכל אדם שמתמודד עם חוסר איזון בבלוטת התריס פתרון טבעי ובטוח ללא תלות בתרופות כימיות.

מטרות המרכז

1 – לפתח את הסטנדרטים הטובים ביותר לטיפולים הומאופתים ולספק אותם למטופלים שלנו.
2 – להנגיש את הטיפול ההומאופתי לחלקים נרחבים ככל הניתן של האוכלוסיה
3- לפעול תוך שמירה על ערכים של: מקצועיות, העצמה, הגינות, מסירות, מחויבות ואחריות.

טיפול קצת אחרת

המרכז לאיזון בלוטת התריס מציע דרך אחרת. דרך חדשה של העצמת כוחות הריפוי העצמיים כך שהם יוכלו לרפא את חוסר האיזון בבלוטת התריס תוך מניעת התלות בתרופות כימיות. דרך טבעית ובטוחה שהוכחה מחקרית כיעילה לאיזון בלוטת התריס. הטיפול ההומאופתי הטבעי והיעיל שאנו מציעים מאפשר תוצאות מהירות ומסייע למטופלים שלנו להיגמל מתרופות ולהחזיר לעצמם את האיזון ואת שמחת החיים, האנרגיות והבריאות הטובה.